Pridajte Vašu recenziu

Odoslaním vašej recenzie vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.

Meno
e-mail
Hodnotenie
Recenzia

★★★★★
5 5 1
Vážený pán doktor Ahmadzada, vážený pán doktor Trizma   Krčná chrbtica je môj problém už niekoľko rokov, avšak keď som dostala veľmi silné bolesti, ktoré trvali cca dva týždne /bez analgetík som nevedela existovať/ pretože bolesti boli neskutočne silné, že ma to vyradilo z normálneho života. Moja pani doktorka H. mi doporučila, ešte pred riešením operáciou , obrátiť sa na Vašu ambulanciu. Ďakujem Vám všetkým za príkladný a milý prístup a perfektnú energiu, ktorú pacientom rozdávate.... Odišla som od Vás po zákroku plná očakávania čo bude ďalej...Nastúpla som na rehabilitačnú liečbu, cvičenia McKenzie a možem povedať, že nie že by problémy prestali úplne, ale už desať dní som bez analgetík, čo je pre mňa úžasný úspech ... Dnes som rehabilitačnú liečbu ukončila, ale s cvičiteľkou McKenzie zostávam v kontakte /Naučila ma vstávať z postele, zohýňať sa, sedieť a cvičiť / Čo sa týka toho mojho druhého problému - výrastky do pažeráka, uvidíme, pokial s tým dokážem existovať, vydržím, ak nie tak pojdem na operáciu. Ale verím, že platničky ste mi pomohli zachrániť a operácia nebude nutná.   Este raz Vám pán doktor Ahmadzada aj Vášmu kolektívu zo srdca ďakujem! Prajem krásny deň , leto a veľa úspechov v práci a aj v súkromí...

★★★★★
5 5 1
Dobry den pan doktor, Bol som u Vas na ozone v decembri 2018. Mam sa o 70% lepsie, momentalne uzivam len revitanerv, reparil, ide o vitaminy a gabapentin. Dakujem za vasu pomoc a pristup.

★★★★★
5 5 1
Dobry den vazeny pan doktor, bol som u Vas na aplikaciu ozonu. Mam sa ovela lepsie. Dakujem za Vasu pomoc a pristup.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň. Vážený pán doktor, začiatkom októbra som u Vás absolvovala ozonoterapiu L5/S1a zároveň ste mi aplikovali plazmu. Dnes, po 2 týždňoch, môžem konštatovať, že bolesti ustúpili, niekedy v malej forme sa objavujú pri dlhšom chodení alebo sedení. Ďakujem Vám za perfektne odvedený výkon a prajem veľa spokojných pacientov. Prajem všetko dobré. S úctou

★★★★★
5 5 1
Vážený pán doktor, ďakujem za pomoc s bolesťou chrbtice. Aj som cvičil, ako ste spomínali, a pomohlo. Neľutujem, že som cestoval až z Bratislavy S úctou k vašej práci

★★★★★
5 5 1
Mili tim ambulancie ozonoterapie, dakujem vam za vsetko. Skvely pristup, odbornost, ochotu a profesionalitu. Ostatni by sa od vas mali ucit. Som rada, ze som vas nasla. Terapia mi pomohla a bolesti ustupili. Prajem vsetko dobre

★★★★★
5 5 1
Skvelý tím v Dolnom Kubíne, ďakujem za pomoc, ozonoterapia ukázala výsledky. Strašná bolesť chrbta sa veľmi zmenšila. Dokážem fungovať skoro normálne. Prajem krásny deň

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň pán doktor Azim, Keďže som mala problém s herniou disku, navštívila som vaše odborné pracovisko. Ozonoterapiu v Dolnom Kubíne mi odporučil sused. Po aplikácii ozónu, plazmy a kolagénu sa mi polepšilo. Týmto sa Vám chcem poďakovať a aj celému vášmu tímu. Ľudský prístup a odborný prístup na vysokej úrovni.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň, som druhý krát po aplikácii ozonu, cítim sa omnoho lepšie ako po prvom ozone. Cvičím aj mckenzie cviky. Ďakujem veľmi pekne, že ste mi pomohli zbaviť sa bolesti.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň v máji som u Vás absolvovala ozón + plazmu + kolagén (problém s herniou disku L5/S1). Rada by som sa poďakovala za pomoc – výrazne mi ustúpili bolesti / tŕpnutie oboch nôh a došlo aj k určitému zníženiu bolestivosti v krížoch. Vďaka Vám som mohla už bez analgetík absolvovať niekoľko náročných viac-denných služobných ciest. Prajem Vám čo najviac úspešných zákrokov = spokojných pacientov.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň,   cca pred 2 týždňami som bola u Vás na ozónovej terapií a píšem Vám, ako sa mi vlastne darí. Bolesti už nejdú do nohy, ale chrbát bolí stále i keď o niečo menej. Odporučili by ste mi opätovné absolvovanie terapie v prípade, že by bolesti aj po istom čase a cvičení cvikov McKenzie neustúpili?   P.S.: Ešte sa Vám všetkým chcem poďakovať za Váš prístup, pekné vysvetlenie a aj za Vašu trpezlivosť so mnou pri výkone 🙂  

★★★★★
5 5 1
Dobry den, v aprili 2018 som bol u Vas na ozonoterapii, chceli ste vediet po dvoch tyzdnoch vysledok, citim sa omnoho lepsie asi tak o 50 percent. Kedze ste spominali, ze by bolo treba este jednu aplikaciu tak sa objednam u sestricky. Dakujem velmi pekne, ze ste ma zbavili hroznych bolesti.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň. Som dva týždne po ozone cítim sa omnoho lepšie len ma trochu bolí pravý klb. Ďakujem

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň, bol som u Vás ošetrený 14.02.2018. Môj zdravotný stav sa zlepšuje, ale veľmi pomaly, bolesti sa zmenšili cca o 50%, Dúfam, že to bude ešte lepšie. Ďakujem p.doktorovi i celému kolektívu a prajem všetko dobré.

★★★★★
5 5 1
Dobry den pan doktor, Dna 25.01.2018 som absolvoval u vas zakrok ozonoterapia+kolagen+plazma. Facetova liecba ACP L3/4, L4/5 bilat. Momentalne sa citim o dost lepsie ranne vstavanie takmer bez bolesit.Cez den pocitujem miernu bolest obcas.Celkovo by som povedal ze citim zlepsenie urcite o 80% ako pred zakrokom. Dakujem.

★★★★★
5 5 1
Pán doktor je úžasný človek. Po prvom stretnutí som iba nechápavo pozeral, neveril som, že niekto taký vôbec existuje. Choďte a presvedčte sa. Odporúčam, tak ako odporúčali mojej mame.

★★★★★
5 5 1
Dobrý večer, musím priznať, že som bola VEĽMI milo prekvapená. Tak milý prístup som ešte nikdy nezažila.Obaja lekári pristupujú k pacientom,tak ľudsky, že aj keď som tam išla s veľkým strachom,po ich trpezlivom vysvetlení, a profesionálnim zaobchádzaní som ani neverila,keď mi s úsmevom na tvári, oznámil pán doktor, že už je hotovo.Držím palce, nech im toto vydrží, určite by bolo chorým ľahšie, s viacerými lekármi, zo srdcom na pravom mieste.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň, prajem.   Požiadali ste ma naposledy, aby som Vám dal vedieť ako sa vodí. Podstúpil som 2 zákroky a mám zúžený miechový kanál. Po prvom zákroku bolesť ustúpila na 70% a po druhom zákroku prišlo do dvoch týždňov k výraznému ústupu bolesti. Aktuálne som už práce schopný. Bolesť úplne nevymizla, avšak rehabilitačné cvičenia pomáhajú bolesť minimalizovať.

★★★★★
5 5 1
Dobrý deň pán doktor, absolvoval som u Vás ozonoterapiu L5/S1, facetovú liečbu ACP, aplikáciu ozónu. Po terapii cítim sa podstatne lepšie. Pokračujem v pravidelnom cvičení SM systemu a teraz absolvujem aj v Hlohovci rehabilitáciu. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup a prajem veľa spokojných pacientov.